Menu

Nowości

Po dłuższej przerwie wracamy z wiadomościami. Niebawem strona przejdzie mały remanent. Od tej pory prezentować będziemy tylko najlepsze zdjęcia z imprez które odwiedziliśmy.

31.03 – 2.04 – pracowity początek kwietnia

31 marca wybieramy sie MOTO SHOW do Poznania. 1-2 kwietnia będziemy w Drawsku Pomorskim na kolejnej edycji BAJA Drawsko. Jak wyglądały imprezy w ubiegłym sezonie można zobaczyć w naszych galeriach :  

KJS na Lubieszynie

KJS co prawda odbył się 7 lutego ale dopiero teraz była chwila aby popracować nad paroma zdjęciami przed publikacją fot. EXPERT AUTO oraz moto.stargard.pl

1 MINI OES – Stargard

6 marca rozpoczyna się cykl MINI OES 2016. 1 runda odbędzie się na tz. Dolince oraz Pasie Bocznym Kluczewskiego Lotniska w Stargardzie. Będziemy obecni na inauguracji sezonu 2016 Automobilklubu Stargardzkiego. Jeśli ktoś jest zainteresowany zdjęciami lub filmikiem ze swojego udziału to prosimy o kontakt : info@moto.stargard.pl

1 runda w 2016 – Rallyland

Kilka fotek z 1 Motul Rallyland Cup

Militaria w Bornym

Zapraszamy do fotogalerii z V Poligonu Zimowego – Borne Sulinowo który odbył się 6 lutego.

1 Motul Rallyland Cup – foto dnia

Kilka zdjęć – KJS „Jeździć Bezpiecznie”

Przedstawiamy kilka zdjęć z KJS „Jeździć Bezpiecznie” który odbył się 13 grudnia 2015. Impreza była okazją do sprawdzenia w terenie nowego nabytku : obiektywu SONY Carl Zeiss 16-80. Efekty można zobaczyć w galerii.